Avropa Liqası: III təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

Baxış 10
Read Time:2 Minute, 3 Second

UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub. 

“Sga.az”ın məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 34 qarşılaşma gerçəkləşib. Polşa “Legiya”sı Kosovo “Drita”sına 2:0 hesabı ilə qalib gələrək, Azərbaycan təmsilçisi “Qarabağ”a pley-off mərhələsində rəqib olub.

Türkiyə təmsilçilərindən pley-offa yalnız “Qalatasaray” yüksəlib. “Sarı-qırmızılar” Xorvatiya “Hayduk”u üzərində inamlı qələbə qazanıb – 2:0. Növbəti rəqib Şotlandiya “Reyncers”i olacaq.  

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi

Çempionlar yolu

18:00. “Ararat” (Ermənistan) – “TSelye” (Sloveniya) – 1:0 (ƏLAVƏ VAXT – 1:0)


19:30. KuPS” (Finlandiya) – “Suduva” (Litva) – 2:0

21:00. “Riqa” (Latviya) – “Seltik” (Şotlandiya) – 0:1

21:00. “Yurqorden” (İsveç) – ÇFR (Rumıniya) – 0:1


22:00. “Klasksvik” (Farer adaları) – “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – 6:1


22:00. “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Buduçnost” (Monteneqro) – 2:1

22:00. “Şerif” (Moldova) – “Dandolk” (İrlandiya) – 1:1 (PENALTİLƏRLƏ – 3:5)


22:30. “Floriana” (Malta) – “Flora” (Estoniya) – 0:0 (PENALTİLƏRLƏ – 2:4)


22:30. “Legiya” (Polşa) – “Drita” (Kosovo) – 2:0

Əsas yol
20:00. “Fehervar” (Macarıstan) – “Reyms” (Fransa) – 0:0 (PENALTİLƏRLƏ – 4:1)


20:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) – Sönderyüske” (Danimarka) – 3:0

20:30. “Rostov” (Rusiya) – “Makkabi” (Hayfa, İsrail) – 1:2


21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – B-36 (Farer adaları) – 3:1

21:00. “Mura” (Sloveniya) – PSV (Niderland) – 1:5

21:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Rio Ave” (Portuqaliya) – 1:1 (PENALTİLƏRLƏ – 2:4)

21:00. “Malmö” (İsveç) – “Lokomotiva” (Zaqreb, Xorvatiya) – 5:0


21:00. “Rusenborq” (Norveç) – “Alanyaspor” (Türkiyə) – 1:0


21:00. “Şarlerua” (Belçika) – “Partizan” (Serbiya) – 2:1 (ƏLAVƏ VAXT – 1:0)


21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – “Motervell” (Şotlandiya) – 3:0 

21:30. “Styaua” (Rumıniya) – “Slovan” (Liberets, Çexiya) – 0:2


22:00. “Kopenhagen” (Danimarka) – “Pyast” (Polşa) – 3:0

22:00. “Qalatasaray” (Türkiyə) – “Hayduk” (Xorvatiya) – 2:0


22:00. “Qranada” (İspaniya) – “Lokomotivi” (Gürcüstan) – 2:0


22:00. “Şkendiya” (Şimali Makedoniya) –  “Tottenhem” (İngiltərə) – 1:3

22:00. “Standard” (Lyej, Belçika) – “Voyvodina” (Serbiya) – 2:1 (ƏLAVƏ VAXT – 1:0)


22:00. APOEL (Kipr) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – 2:2 (PENALTİLƏRLƏ – 4:2)

22:15. “Volfsburq” (Almaniya) – “Desna” (Ukrayna) – 2:0


22:30. “Bazel” (İsveçrə) – “Anortosis” (Kipr) – 3:2


22:30. “Milan” (İtaliya) – “Bodo Qlimt” (Norveç) – 3:2


22:30. “Sankt-Qallen” (İsveç) – AEK (Yunanıstan) – 0:1


22:30. LASK (Avstriya) – “Dunayska Streda” (Slovakiya) – 7:0


22:45. “Riyeka” (Xorvatiya) – “Kolos” (Ukrayna) – 2:0 (ƏLAVƏ VAXT – 2:0)


23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – “Aberdin” (Şotlandiya) – 1:0

23:00. “Villem II” (Niderland) – “Reyncers” (Şotlandiya) – 0:4

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir